SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Ronaldo elbetteki çok önemli bir oyuncu. Onun olmaması tabii ki bir avantaj. Ama Real Madrid’de çok önemli oyuncular var. Biz kendimize bakmak durumundayız. ne yapmamız gerektiğine bakmak zorundayız. Kendi imkanlarımıza bakacağız. Rakibin ne yapacağı önemli değil.

Yabancı sayısının az olması tabii ki bir problem. Ama bu kural tüm takımlar için geçerli. Umalım ki ileride değişir. Bunu böyle kabul etmek durumundayız. Real Madrid maçı öncesi bunu konuşmak istemiyorum. Bizim için şu an tek önemli olan şey bu maç. Biz bu yıl da en az geçen yıl vardığımız yerlere varmak istiyorum.

İlk maçla bu maçı karşılaştırmak yanlış. Real Madrid’i de bizi de o maça göre değerlendirmemek lazım. onların bir galibiyete ihtiyaç duymamaları bizim için bir avantaj olabilir. İlk maçta 6 gol yedik ama maç çok denk geçmişti. Şimdi burada yakalayacağımız fırsatları daha iyi kullanmayı düşünüyoruz.

Bizim Real Madrid’e karşı bir tecrübemiz var. İstanbul’daki ilk maçta sonuç almaya çok yaklaştık. Ama skoru bulamadık. Biz yarın Real Madrid’in açıklarından faydalanmaya çalışacağız.

Gruptan çıkmak için önümüzde önemli bir şans var. Bernabeu’da önemli bir atmosferle karşılaşacağız. Ama biz elimizden geleni yapacağız. Geçen sene yapamadığımızı bu sene yapmaya çalışacağız.’