SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Real Madrid geçen yıl çok güçlüydü. Bu sene de güçlü. Bale gibi çok iyi oyuncuları var. Hoca değiştirdiler. Ama çok fazla değişen bir şey yok. Zaten onlar hep Real Madrid. Onlara karşı oynamak her zaman zor.

Yarın bütün oyuncularımız elimizin altında olacak. Bazıları tamamen hazır bazıları ise sakatlıktan yeni çıkmış durumda. Bernabeu’da oynamak harika bir şey. Bu fırsatı her zaman elde edemezsiniz. Bu nedenle iyi çalışmak zorundasınız.

‘SNEIJDER’İN SAHADA OLMASINI İSTERİM’

Sneijder’in durumu iyi. Son 4-5 gündür takımla birlikte çalıştı. Onu oynayıp oynatmayacağıma yarın karar vereceğim. O önemli bir oyuncu. Riske de giremeyebiliriz. Yine de yarın sahada olmasını isteriz.

Yarın yenilsek de yensek de şansımız sürecek. Yarınki maçta da şansımızı sonuna kadar zorlayacağız.

Dün idmana gelen taraftarların takıma tepki verdiğini görmedim. Ben soyunma odasındaydım. Muslera konusuna gelecek olursak ise onun sakatlığı devam ediyor. Ancak Juventus maçında sahada olmasını bekliyoruz.Casillas dünyanın en iyi kalecilerinden bir tanesi. Oynadığı tüm maçlarda kalitesini gösterdi.’

‘TORİNO’DA NE SÖYLEDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM’

Torino’da ne söylediğimi hatırlamıyorum. Şu anda Real Madrid’e karşı oynamamıza karşı bir maç var. Kopenhag ile Juventus arasındaki maçında ne olacağını bilemiyoruz. Bence son maç karar verecek. O maçı kazanmak istiyoruz. Yarın da bizim için zor olacak. Ama bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Şu an sadece REal Madrid maçına odaklanmış durumdayız.