SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Melo’nun yerini alıp almayacağı merak edilen Obi Mikel, yaz transfer sezonunun en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu. Geçtiğimiz sezon da Galatasaray’ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Nijeryalı orta saha, Şampiyonlar Ligi maçları öncesi bu konulara açıklık getirdi.

Eurosport’tan Alper Aslan’ın haberine göre, Drogba’nın Galatasaray’da oynadığını elbette bildiğini söyleyen Mikel, Galatasaray’a transfer olmayacağını Chelsea’den de ayrılmayi hiç düşünmediğini söyledi. Mikel, sezon başında Konfederasyon Kupası maçları oynadığı için yeni sezona tam olarak hazırlanamadığını belirtti. Sezona da kötü başladığını itiraf eden tecrübeli orta saha oyuncusu, Galatasaray’a gitmeyi hiç düşünmediğini de sözlerine ekledi.

HAYALLERLE YAŞAMAM

İngiliz gazetecilerin ‘Eğer geçen sene Galatasaray’a gitseydin Drogba ile şampiyon olabilirdin’ sorularına ise Mikel şöyle cevap verdi. “Transfer spekülasyonları veya umutlarla asla yaşamam. Asla Galatasaray’a gitmeyi düşünmüyorum. Benimle ve menajerimle görüştüler ancak Drogba ve takım arkadaşlarına cevabım hayır oldu.”

Yayınlanma Tarihi:12:45,