SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi’nde Real madrid ile oynayacak olan Galatasaray, İspanya’ya ulaştı. İspanyol meydasının ilk sorduğu isim Umut Bulut oldu.

Real Madrid ile çok kritik bir maça çıkacak olan Galatasaray, Madrid’e indi. Kamp yapılacak olan otele geçen sarı kırmızılı ekip, ardından maç öncesi son antrenmanı için Bernabeu Stadı’nın yolunu tutacak. İspanya basınının da Galatasaray’a ilgisi oldukça fazlaydı. İspanyollar Galatasaray’ın Madrid’e gelişi için birçok basın mensubu ile havalimanında beklemeye başladı.

Galatasaray kafilesi alana inince şaşırtıcı sahneler yaşandı. Drogba’dan birkaç kare görüntü alan İspanyollar ardından Umut Bulut’u sordu. İspanyol As ve Marca gazetelerinde de haber olan Umut Bulut, Real Madrid ile oynanan ilk maçta fileleri havalandıran tek futbolcu olmuş ve Galatasaray’ın tek sayısını kaydetmişti.

Milli takımda ve Galatasaray’da oldukça iyi maçlar çıkaran Umut Bulut, İspanyol gazetecilerin takibi altına girdi. Gazeteciler sık sık Umut Bulut’un maça ilk 11’de başlayıp başlamayacağını sordu ve ilginç bir şekilde milli oyuncuya ilgi gösterdi. (Eurosport)