SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin hakkında, ünlü popçu ile bir ilişkisi olduğuna dair Sabah gazetesi bir iddiada bulundu.

Form grafiği her geçen gün artan milli oyuncunun eşiyle ilgili haber. Fener kamuoyunda büyük eleştiriyle karşılandı. Söz konusu haberde şarkıcı Berkay ve Asena Erkin'in Akmerkez'de başbaşa yakalandığı iddia edildi…

İşte Sabah gazetesinde yer alan o haber;

BERKAY KAPIYI KİLİTLEDİ

‘Akmerkez'de dolaşırken fast food katında Asena Erkin'i gördüm. Asena Erkin'in telefonda konuşurken ‘Bebek odasında buluşalım' sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi.'

ASENA ERKİN: YAKALANDIK!

Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin ‘Yakalandık!' diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi. “Berkay ‘Sil o fotoğrafı, bu konu burada kapansın!' dedi. Sonra telefonunu eline alıp ‘Seni Asena ile konuşturacağım' dedi. Ve telefonuna ‘Aysel' olarak kayıtlı olan kişiyi aradı. Karşımdaki Asena Erkin'di ve bana telefonda, ‘Biz orada sadece konuşuyorduk. Bu fotoğraflar yayınlanırsa herkesin başını ağrıtır' dedi.

“O FOTOĞRAF TEMMUZ'DA ÇEKİLDİ”

Magazin gündemine bomba gibi düşen fotoğrafla ilgili Vatan gazetesine konuşan Asena Erkin olayla ilgili şunları söyledi. “Caner şu an yanımda. İkimiz de şok olduk. Sadece iş yaptığım arkadaşım Berkay. İkimiz de şok olduk. Çünkü Berkay benim arkadaşım. Evli, barklı, çocuklu, mutlu bir insana bu nasıl yapılır? Caner'in popülaritesi yüzünden bunu yapıyorlar. Çağla Şikel ile Emre Altuğ da çok tatlı bir çift. 10 senedir onları da boşamak için uğraşıyorlar.

“AYNI POZU VERELİM' DEDİM…”

“Caner'le ‘Gidelim Akmerkez'e aynı pozu verelim' diye dalga geçtim. Bir defa böyle bir şey olsa Akmerkez'de mi buluşuruz? Berkay'la bizi aylar önce çektiler. Yani bugün yayınlanan fotoğraf aylar önce çekildi. Bizi çektikleri yer de kadınlar tuvaletinin önü, bebek odası değil. Ben tuvalete giriyordum. Bir kız bir erkek arkadaş olamaz mı ya da beraber iş yapamazlar mı.. Berkay'ın üzerine yapışmış bir imaj var. Mesela Berkay'ı, Seda Önder'le de yazmışlardı. Halbuki onlar çok yakın arkadaşlar.”

‘BEN EŞİME GÜVENİYORUM'

Magazin gündemine bomba gibi düşen fotoğraflardan sonra Caner Erkin de açıklamada bulundu. Vatan gazetesine konuşan Erkin şunları söyledi; “Ben karıma güveniyorum. Böyle asparagas haberlere itimat etmiyorum. İşimizle gücümüzle ilgileniyoruz. Ailemle mutluyum” Fenerbahçe camiası ve taraftarlar da sözkonusu haberin takımı yıpratma amaçlı olduğuna inanıyor.

Yayınlanma Tarihi:12:18,