SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Ağaoğlu, tezahürat sonrası başkana gülerek, “İbrahim, sen mi yaptırıyorsun bunu?” diye sordu. Hacıosmanoğlu, “Trabzonlu'ya bir şey yaptıramazsın. Ağasın, raconu kes” yanıtını verdi. Ağaoğlu da bunun üzerine gerekeni yapacağını söyledi.

Trabzonspor'un Eskişehirspor'u 1-0 mağlup ettiği maçta en çok konuşulan olaylardan biri, tribünlerin ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'na yaptığı tezahürat oldu. Bordo-Mavili taraftarlar uzun süre, “Ağaoğlu bize yıldız alsana” diye bağırdı. Bunun üzerine Protokol Tribünü'nde ilginç bir diyalog yaşandı. Ali Ağaoğlu, maçı yan yana izlediği İbrahim Hacıosmanoğlu'na dönerek esprili bir şekilde, “İbrahim, yoksa sen mi yaptırıyorsun bu tezahüratları” dedi. Başkan da bunun üzerine, “Sen de Trabzonlusun. Trabzonlu'ya bir şey yaptırılamayacağını bilirsin. Taraftarın isteği ortada. Ağasın, raconu kes” yanıtını verdi.

Ağaoğlu'nun hediyesi sezon sonunda

Fanatik’in haberine göre; İbrahim Hacıosmanoğlu'nun akrabası olan Ağaoğlu taraftarı kırmayacağını belirterek, “Söz veriyorum, yıldız bir oyuncu alacağım. Trabzonspor'un başarısı için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” ifadelerini kullandı. Ağaoğlu daha sonra ayağa kalkarak tribünleri selamladı. İbrahim Hacıosmanoğlu, ünlü iş adamından aldığı ‘yıldız transferi' sözünü Ocak ayında kullanmayı düşünmüyor. Başkan, bu transferi sezon sonunda yaptıracak.