SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldız futbolcu seks yaparken…

Futbolcuların yaşadıkları birbirinden ilginç sakatlıklar.

Santiago Canizares: İspanyol kaleci, traş sonrası krem kutusunu ayağına düşürdükten sonra sakatlanmış ve 2002 Dünya Kupası'nda İspanya Milli Takımı'nın kalesini koruyamamıştı.
Steven Thompson: İskoçyalı forvet oyuncusu, bir tatil esnasında denizde bindiği muzdan düşerek kasığından sakatlanmıştı.
Kevin Kyle: İskoç Kevin Kyle, küçük oğlunu beslemeye çalışırken kaynayan suyu testislerine dökerek ağır bir sakatlık geçirmişti. İngiltere'nin ünlü gazetesi Mirror, bu olayın ardından Kevin Kyle için ''Kaynamış toplar'' lakabını kullanmaya başlamıştı.
Alan Wright: Aston Villa ve Blackburn Rovers'ın eski futbolcusu Alan Wright, bindiği Ferrari arabanın gaz pedalına basmaya çalışırken diz kapağından sakatlanmıştı.
Darren Barnard: Alman futbolcu, köpeğine çiş yaptırdıktan sonra yanlışlıkla onun üzerine basarak ayağı kaymış ve dizinden sakatlanarak takımını yalnız bırakmıştı.
Rüştü Reçber: Krampon temizlemek için kullandığı falçata ile elini kesmişti.
Robbie Keane: İrlandalı futbolcu, seks yaparken diz kapağından sakatlamış ve bir süre yeşil sahalardan uzak kalmıştı.
Kasey Keller: 4 kez Dünya Kupasına katılan ABD'li kaleci, arabasından golf sopasını çıkardığı esnada sopaları dişine çarpmış ve ön dişlerinden birkaçını kırmıştı.
David Beckham: Üç tekerlekli bisikleti ile babasının ayağını çiğneyen küçük Beckham, babasını sakatlamıştı ve David Beckham bu yüzden önemli bir milli maçı kaçırmıştı.
Rio Ferdinand: Televizyon izlerken ayaklarını sehpaya uzun süre koyması nedeniyle tendonunu incitmiş ve sakatlanmıştı.
Gianluici Buffon: Euro 2000 öncesinde kamp yaptıkları otelin banyosunda düşerek başparmağını kırdığı için kaleyi Toldo'ya bıraktı.
David Seaman: 2004 yılında yeşil sahalara veda eden Arsenal'in efsanevi kalecisi Seaman, evinde televizyon seyrettiği esnada uzaktan kumandaya uzanmak isterken ayağını kırmıştı.
Dave Beasant: 1993 yılında ayağına salata sosu kutusunu düşürerek sakatlanmış ve 3 hafta sahalardan uzak kalmıştı.
İbrahim Üzülmez: Banyoda kayıp düşmesi sonucu aşil tendonunu kesmişti.
Gennaro Gattuso: Gattuso, saha kenarındaki yedek kulübesinde yeralan banklardan birine oturmak istedi. Ancak bir anda dengesini kaybeden Gattuso, iki bank arasına düştü. Sol elinin üzerine düşen Milan'ın orta saha oyuncusu Gattuso'nun bilek kemiğinin kırıldığı tespit edildi.
Alessandro Nesta: Saatlerce playstation oynadığı için sol elinin başparmağını sakatladı. Nesta ameliyat oldu ve dört hafta sahalardan uzak kaldı.
Leroy Lita: Uyandıktan sonra yatakta gerinirken sol bacağından sakatlandı.