SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Ronaldinho bize yaramaz’

Beşiktaş'ın futbol direktörünün Brezilyalı yıldız hakkında olumsuz görüş bildirdiği öğrenildi. Torunoğulları ise Roni için hiçbir menajere yetki vermediklerini açıkladı

Güncellenme: 08:28, 23/11/2013
‘Ronaldinho bize yaramaz’

Menajer Ayhan Yeşilbaş’ın Beşiktaş adına Ronaldinho ve ağabeyi Assis ile Brezilya’da pazarlık masasına oturduğu haberi siyah-beyazlı camiada geniş yankı uyandırırken futbol direktörü Önder Özen’in bu transfere soğuk baktığı öğrenildi. Özen’in, “Ronaldinho’nun yaşı 34. Üstelik ağır bir sakatlık yaşadı. İyileşse bile tekrar sakatlanma riski çok yüksek” diye görüş bildirdiği ifade edildi. Bu arada dış transferler ve dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, Ronaldinho transfer için hiçbir menajere yetki vermediklerini açıkladı. 

TÖRE RIZAMIZ OLMADAN BİR YERE GİDEMEZ 

Torunoğulları, “Ortaya atılan isimler tahmin ediyorum kendi reklamlarını yapıyorlar” dedi. Torunoğlulları, Galatasaray’ın ilgilendiği öne sürülen Gökhan Töre hakkında ise “Bu futbolcunun opsiyonu 31 Mayıs tarihine kadar bizde. Bizim rızamız olmadan bir yere gitme şansı yok” şeklinde konuştu.

DÜNYANIN SONU DEĞİL

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Almeida ve Fernandes konusuna da açıklık getirdi. 31 Mayıs tarihine kadar zamanları olduğunu belirten Torunoğulları, “Almeida’nın babası ile iki kez görüştüm. Fernandes’e de teklifimizi yaptık, cevap bekliyoruz. Bu futbolcuların sahada göstereceği performans önemli. Olmazsa da dünyanın sonu değil” ifadelerini kullandı.

Sabah

Yayınlanma Tarihi:08:26,