SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın maestrosu Selçuk İnan, Sivasspor karşılaşmasının ardından şöyle konuştu;

“Açıkçası duran toplara kim vuracak diye biz de merak ediyoruz . Bugün ben vurmak istedim. Arkadaşlarım da sağolsun ‘tamam’ dediler. İkincisinde de Drogba kullanmak istedi. Bana sordu. Ben de ‘kullanabilirsin’ dedim ve o kullandı.”

“Takımda bu kadar alternatif varken penaltı frikik kullanabilen, bunun dışardan sorun olarak lanse edilmesi çok garip.”

‘ARAMIZDA SORUN YOK’

“Aramızda sorun yok. Kendini iyi hisseden vuruyor. Herkesin belli bir yeteneği var. Böyle tartışmalardan etkilenmiyorum. Sadece frikik kullanan bir oyuncu değilim. Hocamın söylediklerini sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Tek başına topun başına geçmek ayrı bir güven veriyor. Gol olma oranı yükseliyor ama birçok oyuncu iyi kullanabiliyor. O yüzden böyle böyle çözeceğiz.”

“Bütün Galatasaraylılar’dan vefa bekliyoruz. Bütün takımlar böyle iniş çıkış yaşayabilir. 9 puan fazla bir fark değil. Bundan sonra mutlaka Fenerbahçe de kaybedecektir. Sivasspor maçı bu açıdan çok önemliydi. Bugün ne olursa olsun kazanmamız gerekiyordu. Herkesi gönülden tebrik ediyorum.”

‘ZOR MAÇ OLACAK’

“Çarşamba günü zor bir maç olacak. Şampiyonlar ligi başka bir arena. Çok zor olduğunun farkındayız. Sürekli orada olmak istiyoruz. Gruplardan çıkan, yarı final, final oynayan bir takım olmak istiyoruz. Kolay değil. Ancak hiç olmazsa 1 puan alırsak bizim için çok iyi olacak”

Yayınlanma Tarihi:22:52,