SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin İsveçli futbolcusu Samuel Holmen, Medical Park Antalyaspor ile 24 Kasım Pazar günü yapacakları maç öncesi takımdaki herkesin fiziksel ve mental durumlarının iyi olduğunu söyledi.

Holmen, FB TV’ye yaptığı açıklamada, milli maç arasında da son derece yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirterek, “Antrenmanlarımız gayet iyi gidiyor. Hazırlıklarımızı iyi bir şekilde sürdürüyoruz. Milli takımlara giden arkadaşlarımız da aramıza katıldı” dedi.

Şu anda biraz daha taktiksel çalışmalar üzerinde durduklarını vurgulayan İsveçli oyuncu, “Herkesin fiziksel ve mental olarak durumları iyi. Birçok arkadaşımızın milli takım süreçleri de iyi geçti. Medical Park Antalyaspor maçına gayet iyi hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Samuel Holmen, takımda güzel bir rekabet olduğunu da kaydederek, şunları kaydetti:

Burada çok kaliteli oyuncular var. Rekabetin takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Rekabetle beraber, birbirimize itici güç oluyoruz. Takımda herkes iyi çalışıyor, herkes formda. Herkes elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Önemli olan hafta içinde birbirimize itici güç olmamız, hafta sonunda da kim oynarsa oynasın, o itici güçle beraber en iyisini yapabilmesidir.