SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlı futbolcular Necip Uysal, Tomas Sivok ve Serdar Kurtuluş, Spor Toto Süper Lig’de 25 Kasım Pazartesi günü Torku Konyaspor ile oynayacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi.

BJK TV’ye açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı futbolcular, Torku Konyaspor maçının zor geçeceğini fakat sahadan 3 puanla ayrılmaları gerektiğini vurguladı.

Necip Uysal, iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerini anlatarak, “Tabii ki milli takım arasını iyi değerlendirdik. Hazırlık maçları yaptık. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı iyi bir hazırlıktı. Bu hafta milli takımdan dönen oyuncularla beraber çok iyi çalıştık ve Torku Konyaspor karşısında bunu göstereceğiz” dedi.

Siyah beyazlıların Çek savunma oyuncusu Sivok da tüm güçleriyle bu maça hazırlandıklarını dile getirerek, “Tüm gücümüzle zorlu Torku Konyaspor maçına hazırız. Rakibimiz güçlü ve iyi savunma yapan bir takım. Elimizden geleni yapıp 3 puan alacağız” diye konuştu.

Serdar Kurtuluş ise siyah-beyazlı kulübün cezası nedeniyle maçı sadece kadın ve çocukların izleyeceğini hatırlatarak, “Kadın ve çocuk taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz. Hedefi olan bir takımız ve bu maçı almalıyız. Zirve yarışından kopmamak için 3 puan almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.