SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arasında Beşiktaş ile Trabzonspor arasında dev bir takas gündeme geldi. Daha önce Mustafa Pektemek için devreye giren Bordo-Mavililer'in, sakatlığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalan ve yeni yeni toparlanan Holosko'ya da talip olduğu öğrenildi. Siyah-Beyazlılar'dan bu iki futbolcuyu isteyen Karadeniz ekibinin yöneticilerinin karşılığında Beşiktaş'a Volkan Şen ve Giray'ı verebileceklerini söyledikleri belirtildi.

VOLKAN KONUSUNDA KARARSIZ

Beşiktaş'ın da bu iki futbolcuya sıcak baktığı ancak bu konuda son kararı Teknik Direktör Slaven Bilic'in vereceği öğrenildi. Hırvat Hoca'nın savunmaya takviye için Giray Kaçar'ı istediği, Volkan Şen konusunda ise kararsız olduğu ifade edildi. Bilic ikna olur ve futbolcular da bu takasa karşı çıkmazsa ocak ayında iki takım arasında 4 futbolcunun değiştiği bir transfer yaşanacak.

19’LUK SİNAN GÜMÜŞ LİSTEDE

Öte yandan yerli statüsünde oynayacak yetenekler arayan Beşiktaş, Stuttgartlı Sinan Gümüş'ü gündemine aldı. Orta sahanın solunda ve sağında görev yapan 19 yaşındaki Sinan'ı bir süredir takip eden Futbolcu İzleme Komitesi olumlu rapor verdi. Alman U 20 Milli Takımı'nda 3 kez görev yapan 19 yaşındaki Sinan'ın bonservisinin 100 bin euro olduğu öğrenildi. (Skorer)