SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Flaş Almeida iddiası!

İspanya'da Arda Turan'ın formasını giydiği Atletico Madrid'in Beşiktaş'ın Portekizli golcüsü Hugo Almeida'yı transfer etmek üzere olduğu öne sürüdü.

Güncellenme: 13:07, 20/11/2013
Flaş Almeida iddiası!

Beşiktaş’ta top koşturan Hugo Almeida’da sona varıldı. İspanyol basınında Portekizli oyuncunun bonservis bedelinin %50’sini elinde bulunduran menajerlik şirketi Gestifute’nin, Almeida’yı Atletico de Madrid’e sattığı iddia edildi. Diğer %50 için ise Beşiktaş ile masaya oturularak anlaşma yolları aranacağı belirtiliyor.

Operasyonu Almeida’nın menajerliğini yapan ve Gestifute şirketinin de sahibi olan Jorge Mendes’in gerçekleştirdiği açıklandı. Atletico Madrid cephesi ise Almeida ile ilgilendiklerini doğruladı. Ara transferde biri orta saha diğeri ise forvet olmak üzere iki oyuncu transfer edeceklerini duyuran yönetim bu oyunculardan birinin Almeida olabileceğini inkar etmedi.

Marca gazetesi ise, Gestifute şirketi ile Atletico de Madrid Kulübü’nün Beşiktaşlı golcü için anlaşmaya vardıklarını doğruladı. Gestifute şirketi sahibi ve menajeri Jorge Mendes’in Atletico Kulübü yöneticilerinden Miguel Angel Gil ile iş ortaklığına dikkat çeken gazete, Almeida’nın satışının her an gerçekleşebileceğine işaret etti.