SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

El Shaarawy Aslan’a gönüllü

Milan'ın genç yıldızı için menajeri flaş açıklamalar yaptı. Menajer La Florio, "Mancini'nin El Shaarawy'yi istemesi bizim için onurdur. Oturur konuşuruz, anlaşırsak neden olmasın" dedi.

Güncellenme: 13:27, 20/11/2013
El Shaarawy Aslan’a gönüllü

İtalyan basınının ortaya attığı Sneijder- El Shaarawy takasının yankısı sürerken, konuyla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Milan’lı kanat oyuncusunun menajeri Roberto

La Florio, Radyospor’a yaptığı açıklamada, El Shaarawy’nin Galatasaray’a transferine sıcak bakabileceklerini söyledi. Menajer La Florio, “Galatasaray çok büyük bir kulüp, Şampiyonlar Ligi’nde oynuyor. Ne kadar önemli bir hedefe ve vizyona sahip olduğunu biliyoruz. Eğer bir görüşme ortamı olursa Galatasaray elbette bizim için önemli bir seçenek olacaktır” şeklinde konuştu.

‘NEDEN OLMASIN’

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini’nin El Shaarawy’i beğendiğini düşündüğünü ifade eden İtalyan menajer, “Mancini, el Shaarawy’i beğeniyor olabilir. Kendisi bu transferi istemiş de olabilir. Bu bizim için büyük bir onur. Şartlar oluşursa oturur, konuşuruz, neden olmasın. Ancak El Shaarawy öncelikle Milan’da devam etmek istiyor” ifadesini kullandı. Sakatlığı geçen 21 yaşındaki Mısır asıllı İtalyan futbolcuyla Galatasaray’ın dışında PSG ve Tottenham da ilgileniyor. El Shaarawy 8 kez İtalya Milli Takımı formasını giydi.

Yayınlanma Tarihi:13:24,