SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig’de 24 Kasım Pazar günü sahasında Eskişehirspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Mustafa Akçay yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Zeki Ayvaz, Aykut Demir, Zokora, Adrian, Bamba, Janko, sakatlığı nedeniyle kondisyon salonunda çalışan Yusuf Erdoğan ve izinli olan Bosingwa katılmadı.

Sakatlıkları düzelen Onur Recep Kıvrak ve Henrique takımla çalışmalara başlarken 8 gün izinden sonra ülkesinden dönen Malouda da antrenmanda yer aldı. Bosingwa’nın ise bu gece Trabzon’a geleceği ve yarınki çalışmaya katılacağı bildirildi.

Bordo-mavili futbolcular, kondisyona yönelik antrenman gerçekleştirdiler. Antrenman öncesi teknik direktör Akçay ve antrenör Hami Mandıralı oyunculara yönelik konuşma yaptı.

Bu arada, bir anaokulunun öğrencileri, bordo-mavili ekibi antrenman sırasında ziyaret etti. Kaptan Onur’a hazırladıkları Trabzonspor logosusunu hediye eden öğrenciler, teknik heyet ve futbolcularla fotoğraf çektirdi.