SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, 2 günlük izinin ardından Özlüce Tesisleri’nde yaptığı çalışma ile Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdürdü.

5 EKSİKLE ÇALIŞTI

Teknik direktör Christoph Daum yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana milli takımlarda bulunan Enes Ünal, Ertuğrul Ersoy, Serdar Aziz ve Stanislav Sestak ile özel izin alan Civelli katılmadı. U18 Milli Takımı’ndan dönen Batuhan Altıntaş ile dün oynanan A2 maçında forma giyen genç kaleci Okan Koçuk rejenerasyon çalışması yaptı. Tedavisi devam Ozan İpek ise fizyoterapistler eşliğinde çalıştı.

BAŞKAN DA İZLEDİ

Antrenmanın bir bölümünü Başkan Erkan Körüstan, ikinci başkan Rıdvan Şen ve genel direktör Ayhan Barışıcı ile birlikte izledi. Erkan Körüstan, fizyoterapist eşliğinde çalışan Ozan İpek’in de son durumu hakkında bilgi alırken, yetenekli futbolcuyla kısa süre konuştu. Koordinasyon çalışması ile başlayan antrenman dar alanda pas pres çalışması ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde ise yarı sahada çift kale maç yapıldı. Bursaspor, yarın yapacağı antrenmanla Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürecek.