SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Florya’yı toparlayacak bir isim lazım’

Faruk Süren, futbol direktörlüğü için Mustafa Denizli, Erdal Keser ve Cüneyt Tanman üçlüsünden birinin çare olabileceğini söyledi.

Güncellenme: 10:23, 16/11/2013
‘Florya’yı toparlayacak bir isim lazım’

G.Saray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, “Mustafa Denizli, Erdal Keser ve Cüneyt Tanman camianın içini dışını bilen isimler. Bu üçlüden birinin futbol direktörü olmasından yanayım” dedi. Terim'in Floryada sorumlu olmasının tecrübeli teknik adamı mutlu ettiğini söyleyen Süren, “Mancini ise sadece saha içinin patronu” diye konuştu.  Sportif direktör olarak gelecek kişinin sınırlarının iyi belirlenmesi gerektiğine dikkat çeken Faruk Süren, “Eğer bu isim teknik direktörmüş gibi davranırsa o zaman haddini aşmış olur” ifadesini kullandı.

‘Ahlaksızlığın bedelini ödeteceğiz'

F.BAHÇE maçında Cris-tian'ın G.Saray formasını beline takmasıyla ilgili açıklama yapan G.Saray, “F.Bahçe maçından sonra yaşanan çirkin olayların örtbas edilme çabalarını takip ediyoruz. Türk bayrağını, G.Saray formasını ahlaksızca aşağılamaya çalışanlar bedelini hukuk devleti ilkeleri içinde ödeyene kadar mücadelemiz sürecek” dedi.

Hürriyet