SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A Milli Futbol Takımı, 19 Kasım Salı günü Mersin’de Belarus ile oynayacağı özel maç öncesi Adana’da ilk antrenmanına çıktı.

Teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki ay-yıldızlı futbolcular, Adana Demirspor Tesisleri’nde idman yaptı.

Milli takım, tesislerde Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel ve Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur tarafından karşılandı. Antrenman sahasına gelen teknik direktör Terim’e Uğur ve Tuncel tarafından çiçek verildi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği antrenmanda futbolcular antrenmana koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Genç oyuncuların taktik ağırlıklı çalıştığı idmanda futbolcuların neşeli olduğu görüldü. Antrenman daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

MEHMET TOPAL VE SEMİH KAYA KONTROLE GİTTİ

Kuzey İrlanda maçının ardından ayağında ağrı hisseden Mehmet Topal ile Semih Kaya, milli takım doktorları tarafından kontrol edildikten sonra Ortopedia Hastanesi’ne götürüldü. Topal’a fıtık şüphesi olduğu iddia edilirken, Semih’in durumunun iyi olduğu belirtildi.

Mehmet Topal’ın belindeki ağrı ayağına da vurunca detaylı kontrolleri yapıldı. Topal’ın öğle saatlerinde MR’ı çekildi.

MR’ı temiz çıkan Mehmet Topal’ın durumunun iyi olduğu, ağrının ise aşırı zorlanma ve üst üste oynanan maçlardan kaynaklanabileceği belirtildi

19 Kasım’da Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadı’nda oynanacak Türkiye-Belarus özel maçı saat 20.00’de başlayacak.

Yayınlanma Tarihi:13:54,