SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ve Ulueren konuştu!

Acun Ilıcalı'nın TV8 kanalını satın almasının ardından Telegol programının yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı ile ilgili iddialara Serhat Ulueren cevap verdi.

Güncellenme: 10:19, 15/11/2013
Ve Ulueren konuştu!

Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın almasının ardından, televizyon camiasında en çok sorulan soru TV8’deki programların ve ekibin ne olacağı yönündeydi.

TV8’de haftanın üç günü Cumartesi, Pazar ve Pazartesi akşamları saat 22.00’de yayınlanan Telegol programının yapımcısı ve sunucusu Serhat Ulueren haftasonu üç gece yayınlanan programının akıbetini ve TV8’deki son durumu Medyatava’ya değerlendirdi.

“Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın alma sürecini, ben de herkes gibi medyada yazılanlardan çizilenlerden takip ediyorum. TV8’de benim ve ekibimin sözleşmesi 2014 Haziran ayına kadar devam ediyor.

Bize henüz ne kanal yönetimi ne de Acun Ilıcalı tarafından hiçbirşey tebliğ edilmedi. Şu anda kanal çalışanlarında gergin bir bekleyiş sözkonusu. Kanalda yüksek maaşlı çalışan arkadaşlar var, kıdem tazminatlarının ne olacağı konusunu herkes merak ediyor. İşten çıkartmalar olacak mı? Herşey muallakta, bu konuda bir açıklama bekleniyor.

Benim Acun Ilıcalı ile samimiyetim yok, kendisini tanımıyorum, sadece birkaç defa selamlaşmışızdır. Bizimle devam etmek istiyorlarsa bunu bana ve ekibime tebliğ etmek durumundalar. Biz haftasonu yayınlarımıza hiçbirşey olmamış gibi hazırlanıyoruz, çıkıp yayınımız gerçekleştireceğiz.

Sonuçta Telegol fenomen olmuş bir program, burada devem ederiz ya da etmeyiz bunun bize açıklanması lazım.. Telegol bugün bu kanalda yarın başka bir kanalda yayın hayatına devam eder..”

Yayınlanma Tarihi:09:48,