SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’den Aysal’a sert cevap

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Galatasaray Başkanı Aysal'ın, "Bazı kulüpler Galatasaray kompleksiyle yaşıyor" açıklamasına cevap verdi.

Güncellenme: 10:01, 15/11/2013
F.Bahçe’den Aysal’a sert cevap

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın, önceki gün yapılan divan kurulu toplantısında, “Bazı kulüpler sadece Galatasaray kompleksiyle yaşıyor. Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki görüntüler, bize karşı beslenen düşmanlığı göstermiştir. Camiamız kıskanılan bir kulüp haline gelmiştir” sözleriyle isim vermese de Fenerbahçe’yi hedef alması dikkat çekti.

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe’de 106 yıldır böyle bir şey söz konusu değil. Bunu söyleyen kulüp başkanı hangi ortamda böyle bir cümle kurma ihtiyacı hissetti? Bence başka mercileri öne çıkararak kulüpteki durumundan dolayı kendisini kurtarma çabası içinde… Daha açıkçası kulübüne karşı suçlarını örtmek için gündemi değiştiriyor” dedi.

Böyle bir soruna inanmıyorum

İki camia arasında böyle bir sorunun olduğuna inanmadığını dile getiren Günay, “Bir başkanın bu söyleviyle Fenerbahçe camiası ve Galatasaray camiası karşı karşıya gelmez” diye konuştu. (Bugün)