SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TFFHGD İstanbul şubesi amatör liglerde hakemlere yönelik artan şiddete karşılık olarak bir kınama mesajı yayımladı. Şiddetin sona ermesi için bütün yetkili kurum ve kuruluşları göreve davet eden TFFHGDD İstanbul şubesi, bu hafta sonu İstanbul’da oynanacak bütün amatör müsabakaların 10 dakika gecikmeli başlayacağını açıkladı.

TFFHGD İstanbul şubesinden konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

ESEFLE KINIYORUZ!

SON HAFTALARDA AMATÖR KÜMELERDE OYNANAN MÜSABAKALARDA, HAKEMLERE YÖNELİK ALÇAKÇA YAPILAN FİİLİ SALDIRILARI, ESEFLE VE ŞİDDETLE KINIYORUZ.

HAKEMLERİMİZE YAPILAN FİİLİ SALDIRILARIN VE FUTBOLUMUZDAKİ TÜM ŞİDDETE DÖNÜŞEN EYLEMLERİN, SONA ERMESİ İÇİN BÜTÜN KURUMLARI GÖREVE DAVET EDİYORUZ.

FUTBOL CAMİASI İÇERİSİNDE BULUNAN HERKESİN, HAKEM CAMİASINA DESTEK VERMESİNİ VE HAKEM CAMİASININ VAKUR DURUŞUNU ALKIŞLAMASINI BEKLİYORUZ.

HAKEM CAMİASI, TÜM SAHALARIMIZDA ŞİDDETİN YER ALMAMASINI SAVUNUR. BU KONUDA ÜZERİNE DÜŞECEK BİR ŞEY VARSA YAPACAĞINDAN VE HAKEMLERE YÖNELİK FİİLİ SALDILARIN TEKRARI HALİNDE, TAKINACAĞI TAVRIN VİCDANLARIMIZIN SESİYLE YÜKSEK OLACAĞINI KAMUOYUNA ÜZÜNTÜYLE BİLDİRİZ.

UNUTMAYINIZ Kİ SPOR; DOSTLUK, BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR!

HAKEMLERİMİZE YAPILAN FİİLİ SALDIRILAR NEDENİYLE BU HAFTAKİ BÜTÜN MÜSABAKALAR 10 (ON) DAKİKA GEÇ BAŞLATILACAKTIR!

T.F.F.H.G.D İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU