SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, Eskişehirspor’un Avrupa kupalarına giden ve lig şampiyonluğunu kovalayan bir takım olmamak için hiçbir nedeninin olmadığını söyledi.

Hoşcan, Eskişehirspor ve MyBilet iş birliğiyle hayata geçirilen online spor kanalı EsEs TV Online’nın tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Eskişehirspor yönetim kurulunun 5 aydır muhteşem projelere imza attığını belirterek, Eskişehirspor’un kurulduğu 1965 yılından beri ilk kez televizyon kanalına sahip olduğunu kaydetti.

Dünyanın içinde bulunduğu iletişim çağının önemli olduğunu ifade eden Hoşcan, şöyle konuştu:

“Gençlerimiz internet başında. Kanalımızın her yerden izlenebilmesi için bunu internet üzerinden kurmayı planladık. Bunda da başarılı olduk. İnşallah, Eskişehirspor camiası takımı hakkında haberleri 24 saat alacak. Eskişehirspor camiası bizi gözetlesin. Eskişehirspor başarılara ve hedeflere aç. Taraftarımız bu yönetimden çok şey beklemekte haklıdır. Avrupa kupalarına giden ve lig şampiyonluğunu kovalayan bir takım olmamak için hiçbir nedenimiz yok.”

Konuşmanın ardından Hoşcan, EsEs TV Online üzerinden Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne canlı bağlantı yaptı.

Etkinliğe, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve futbolcular ile diğer davetliler katıldı.