SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor karşılaşmasının ardından kalp krizi geçiren ve tıbbi müdahale ile sağlığına kavuşan Medical Park Antalyasporlu Mehmet Sedef, olayın ardından ilk kez konuştu.

Lig TV’ye telefonla bağlanan 26 yaşındaki futbolcu sahalara yeniden dönmek istediğini söyledi.

“Allah’a şükürler olsun kendimi iyi hissediyorum. 8-9 sezondur profesyonel oynuyorum. Ben özellikle soruyordum doktorlara bir şey var mı diye sezon öncesi sağlık testlerinden sonra. Onlar da hiçbir şeyin yok diyorlardı. Bir anda çıkabiliyormuş. Şimdiki doktorlarım müthiş bir kalbin var dediler, tam bir sporcu kalbin var, çok güçlüsün diyorlar. Allahıma şükürler olsun atlatacağım inşallah”

“FUTBOLU BIRAKMAK İSTEMİYORUM”

“Öncelikle sağlığıma kavuşmak istiyorum. Futbolu da bırakmak istemiyorum. Acele de etmek istemiyorum. Doktorlarımla konuşuyorum. Kendi kendime de birşey söylemek istemiyorum. Onların kontrolünde kısa sürede ama acele etmeden sahalara döneceğimi düşünüyorum.”

MEHMET SEDEF’E DESTEK YAĞIYOR

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Kasımpaşa kulüpleri, Torku Konyaspor maçının ardından rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve anjiyo olan Medical Park Antalyasporlu futbolcu Mehmet Sedef için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Beşiktaş Kulübü’nün internet sitesinde yayımlanan mesajda, “Beşiktaşımız’ın altyapısından Türk futboluna kazandırdığı Mehmet Sedef, Torku Konyaspor ile oynanan maçın sonrasında rahatsızlanmış ve kaldırıldığı hastanede anjiyo olmuştur. Mehmet Sedef’e acil şifalar diler, Medical Park Antalyaspor’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” ifadelerine yer verildi. Fenerbahçe ve Kasımpaşa kulüpleri de mesajlarında Mehmet Sedef acil şifalar dilerken, Medical Park Antalyaspor’a da “geçmiş olsun” dileklerini ilettiler.

Yayınlanma Tarihi:19:45,