SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda eşleştikleri Bucaspor’un PTT 1. Lig’in güçlü ve saygıdeğer bir takımı olduğunu söyledi.

Olimpiyatevi’nde gerçekleştirilen kura çekiminin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Özen, kupaya katılan tüm takımlara başarı dileyerek, “Bucaspor, PTT 1. Lig’in hem güçlü hem de saygıdeğer bir ekibi. Yaptığı yatırımlarla, yaş grubu milli takımlarına verdiği oyuncularla ve nitelikleriyle saygıyı hak ediyorlar. Onlarla deplasmanda karşılaşacağız. Güçlü takımlarla oynamak iyidir. Güzel bir futbol akşamı olacaktır” diye konuştu.

Ziraat Türkiye Kupası maçlarını hangi statta oynayacaklarına siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulunun karar vereceğini aktaran Özen, “Maçlarımızı şu anda Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynuyoruz. Atatürk Olimpiyat Stadı da bir süre sonra bakıma girecek ve bu uzunca bir süre alacak. Bunun için bu sürede maçları Kasımpaşa’da oynayacağız” şeklinde konuştu.

“GELECEK GÜNLERDEN SON DERECE UMUTLUYUM”

Önder Özen, Beşiktaş takımının genel performansı hakkında sorulan bir soru üzerine gelecekten umutlu olduğunu vurgulayarak, şu yanıtı verdi:

“Her şey alışılmışın dışında gidiyor. Bu süreçte bardağın dolu ve boş tarafı var. Özellikle kazandıktan sonra böyle bir araya girdiğinizde daha doğru değerlendirme yapılır. Kaybederken ve arka arkaya kazanırken doğru değerlendirme yapmak mümkün olmayabilir. Böyle aralarda bardağın hem dolu hem de boş tarafını değerlendirmek gerekiyor. Bunu antrenör ekibiyle yapacağız. Oyun anlamında eksiklerimiz vardır. Onların sorumluluğu antrenör ekibine aittir. Gerekeni yapacaklardır. Neticede güvendiğimiz ve saygı duyduğumuz bir antrenör ekibi var. Gelecek günlerden son derece umutluyum. Kötü gittiği ve kriz olduğu söylenirken de umutluydum. Antrenör ekibimiz mevcut problemin bir kısmını çözmüştür, kalan bölümü de çözecektir.”

Yayınlanma Tarihi:14:31,