SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Florya’da Ünal Aysal kanunları

Galatasaray, dün akşam karşılaştığı Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup olmuştu. Sarı kırmızılı yönetim ise Florya'da olağanüstü toplanmıştı.

Güncellenme: 14:42, 11/11/2013
Florya’da Ünal Aysal kanunları

Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından Florya’da olağanüstü toplanan sarı kırmızılı yönetim flaş kararlar aldı. Eurosport Türkiye ofisinin özel haberine göre, sarı kırmızılı yönetim milli maçlar için verilen arada takımı ayağa kaldırmak ve eski özgüvenini kazandırmak için mücadele edecek. Ünal Aysal’ın teknik direktör Mancini ve yardımcılarından Tugay Kerimoğlu ile toplantı yaparak son durumlarla ilgili rapor isteyeceği ifade edildi. Ayrıca Ünal Aysal, sıksık Florya’ya gelerek gelişmeleri yakından takip edecek.

‘AYAĞA KALKIN’

Maçın ardından yöneticilerle yapılan görüşmeden çıkan sonuç ‘Tam destek’ olurken Futbolculara verilecek mesaj ise ‘Ayağa kalkın’ olacak. Ünal Aysal, lider Fenerbahçe ile olan 9 puanın biran önce kapanabilmesi ve zirveye yaklaşılması için adeta Florya’da yatıp kalkacak. Bülent Tulun ile birlikte Mancini’ye destek verecek olan Aysal, 15 günlük aranın ardından sarı kırmıızlı takımı yeniden ayağa kaldırmak istiyor.

‘HERKES KENDİNE GELSİN’

Galatasaray’daki flaş toplantıyla beraber futbolculara da isim ayırt etmeden ‘Kendinize gelin’ mesajı verilecek. Takımdakikonsantrasyon düşüşü için kaptanlarla bi görüşme ile durum değerlendirmesi yapılacak. Galatasaray’da bir alarm da Şampiyonlar Ligi mesaisi için verildi. Real Madrid maçında alınabilecek puan veya puanların sıralamadaki önemini bilen yönetim, bu konuda da gerekli önlemleri alacak. Futbolculara, ‘Galatasaray’a yakışan mücadele’ hatırlatması yapılacak.

Yayınlanma Tarihi:14:41,