SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Öyle bir yeneceğiz ki…’

“Kadıköy’de onlara karşı uzun zamandır kaybetmiyoruz. Buderbiyi de kazanacağız. Hem de tarihe geçecek şekilde. Yeterki taraftarlarımız son düdüğe kadar sabırla bizi desteklesin.”

Güncellenme: 12:01, 10/11/2013
‘Öyle bir yeneceğiz ki…’

HER hafta artan formuyla sol bekin vazgeçilmezi olan Caner Erkin, eski takımı G.Saray'a derbide şans tanımadı: “Kadıköy'de G.Saray'a karşı uzun zamandır kaybetmiyoruz. Bu maçta da galip geleceğimizi ümit ediyorum ve kazanacağımıza inanıyorum. İnşallah hem iyi bir skorla hem de daha da önemlisi iyi bir futbolla kazanırız. Temennim budur. BU maçların atmosferi çok daha farklı oluyor, tüm dünyanın yakından takip ettiği maçlara insan istese de istemese de çok iyi şekilde konsantre oluyor. Hocamız Yanal'ın verdiği taktikle bu maçı kazanacağız.

‘FARKI AÇACAĞIZ'

TARAFTARLARIMIZ her zaman olduğu gibi sabırla, panik yapmadan maçın sonuna kadar desteklesinler bizi. Şundan emin olsunlar ki, maçın bitiş düdüğüne kadar, o kutsal formayı terimizin son damlasına kadar ıslatacağız. F.Bahçe Tarihi'ne kazılmış bir zafer yaşatacağız taraftarlarımıza. Biz, birçok maçı son saniyede de olsa kazanmasını bilen bir takımız. Bu maçı da alarak puan farkını artıracağız.”

Yayınlanma Tarihi:11:30,