SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mancini’ye taksi şoku!

İtalyan hoca, Nişantaşı’ndan, İstinyepark’a gitmek için çile çekti. Bir taksici, “Sen önce Kopenhag’ı yen!” diye takıldı, diğeri, “Bu saatte Terim’i bile götürmem” dedi.

Güncellenme: 09:34, 10/11/2013
Mancini’ye taksi şoku!

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini önceki akşam Nişantaşı'nda trafik saatine denk gelince binecek taksi bulamadı. Dünyaca ünlü İtalyan hoca önceki gün bir sergiyi gezmek için Nişantaşı'ndaydı. Taksiye binmek isteyen Mancini aradığını bulamadı.Yoğun trafik yüzünden yolcu almak istemeyen taksicilere denk gelen ve yaklaşık 20 dakika bekleyen sarı-kırmızılı teknik adam, bazı taksicilerin “Sen önce Kopenhag'ı yen sonra taksiye alalım!” esprisine de maruz kaldı.

Bir taksici ise “Bu saatte (Cuma 18.00) Nişantaşı'ndan, İstinye Park'a mı gidilir? Boşuna bekliyor. Çok para verse de hiçbir taksici götürmez” dedi. Üçüncü taksicinin, “Bu saatte Fatih Terim gelse bile götürmem” şeklindeki sözleri ise buz gibi bir hava estirdi. 4. taksici, “Kimse götürmez, beklemesin” derken, 5. taksici, Mancini'nin yüzünü güldürdü. Arabasını teslim edeceği için İstinye Park bölgesine gideceğini söyleyen taksici, aracına aldığı İtalyan hocanın yaklaşık yarım saatlik bekleyişine son verdi.

Milliyet