SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Televizyonlar, gazeteler ve özellikle sosyal medyada herkes bu dev maç hakkındaki fikirlerini söylerken, “Derbi kaç kaç biter?” diye sorduğumuz ünlü isimler ağırlıklı olarak “F.Bahçe alır” yanıtını verdi. Çoğunluk Kadıköy’deki derbide F.Bahçe’yi şanslı görürken genel kanı maçın toplam 3 golle biteceğiydi. İşte ünlü simaların derbi tahminleri:

KADİR İNANIR F.BAHÇE: 2 G.SARAY: 1

SİBEL CAN F.BAHÇE: 2 G.SARAY: 1

EBRU GÜNDEŞ F.BAHÇE: 2 G.SARAY: 0

YEŞİM SALKIM F.BAHÇE: 0 G.SARAY: 2

BEHZAT UYGUR F.BAHÇE: 1 G.SARAY: 2

EMEL MÜFTÜOĞLU F.BAHÇE: 2 G.SARAY: 1

RAGIP SAVAŞ F.BAHÇE: 1 G.SARAY: 2

HAKAN ERATİK F.BAHÇE: 2 G.SARAY: 0

BURCU ESMERSOY F.BAHÇE: 3 G.SARAY: 3

FATMA TOPTAŞ F.BAHÇE: 1 G.SARAY: 2

VATANDAŞA DERBİYİ SORDUK KADIKÖY SİMİTÇİSİ Maç günleri bizim için iyi geçiyor, umarım güzel ortam olur. F.Bahçe, G.Saray’ın eksiklerinden dolayı kazanmaya daha yakın taraf.

TAKSİM MİDYECİSİ İki takımda her şeyi yapabilir. Derbi bu, sonucu tahmin etmek zor. 13 yıl yenememek farketmez. Beraberlik şansı daha yakın benim için.

TAKSİM GÜMÜŞÇÜ G.Saray, Kopenhag’da oynadığı futbolla kötüydü. Hezimet olabilir. Derbi de favori yoktur ama F.Bahçe kazanır.

KADIKÖY BOYACISI Benim için önce işim sonra spor geliyor. Derbinin kalabalığı bizi etkilemiyor. Kuru kalabalık. Berabere biteceğini düşünüyorum. Umarım işler de yolunda gider.

KADIKÖY ÖĞRENCİ G.Saray’ın eksiklerinin arasında F.Bahçe’den puan alma şansı yok. F.Bahçe rahatlıkla kazanacaktır. Fark olmasa da 3 puanı alacaklardır.

KADIKÖY İŞLETMECİ Derbiler her ihtimale açıktır, beraberlik olabilir ama biran önce maç günleri trafiği düzenlenmeli. Şehirlerin içinde stadyum oldukça yollar hep kitleniyor, işlerimiz etkileniyor.

KADIKÖY ORLONCU Ayık,”Ben G.Saray’lıyım, Mehmet bey F.Bahçe’li, taraftar olarak bakıyorum benim için G.Saray bir şekilde kazanır. ”

TAKSİM SAHAF Gülseven, “İçimden beraberlik geçiyor, eksik farketmez, puan alacaktır G.Saray. İnanıyorum olaysız, güzel bir maç olacaktır.

Sabah