SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ateşle oynuyor

Hafta başında ‘sanal anjiyo’ olan tecrübeli teknik adam doktorların uyarısına rağmen yarınki Galatasaray derbisine takımın başında çıkmaya kararlı.

Güncellenme: 08:12, 09/11/2013
Ateşle oynuyor

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Ersun Yanal ateşle oynuyor… Pazartesi günü kalbindeki rahatsızlığı nedeniyle ‘sanal anjiyo' yaptıran tecrübeli teknik adam, dün sabah kendini iyi hissetmediği için yeniden hastanenin yolunu tuttu. Hafta başında yapılan kontrol sonrasında doktorların tüm uyarısına rağmen Galatasaray derbisinden sonra hastaneye yatma kararı alan Yanal'ın durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Karar derbi sonrasında 

KALBİNE dün stent takılan sarı-lacivertli teknik adam, yarınki dev derbide sahaya çıkmakta da kararlı. Doktorlar ise ‘en az 3 ay stresten ve sahalardan uzak kalmalısın' uyarısını tekrarlıyorlar. Bu sezon başında devraldığı Fenerbahçe'de başarılı sonuçlar elde eden ve haftaya en yakın rakibinin 4 puan önünde giren Yanal, Galatasaray derbisinden sonra göreve devam edip etmeyeceğine dair kararını verecek.

‘İdmana çıkmayalım’

DÜN yapılan operasyonla kalbine stent takılan F.Bahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, geceyi hastanede geçirdi. Yanal Memorial Hastanesi'nde gece tedbir amaçlı müşahade altında tutuldu. SAĞLIK durumu iyi olan tecrübeli teknik adam yarınki G.Saray derbisi öncesi takımını yalnız bırakmak istemiyor. Durumu hakkında doktorlarla bir görüşme yapan Yanal'ın “Yarın (bugün) takımla birlikte son idmana çıkmak istiyorum” dediği öğrenildi.

DOKTORLAR başarılı teknik adama bugün konuyla ilgili yanıt verecek. Bu arada Ersun Yanal için ezeli rakip G.Saray Kulübü geçmiş olsun mesajı yayınladı. Resmi siteden yayınlanan mesajda “F.Bahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın rahatsızlığını öğrenmiş bulunuyoruz. Kendisine geçmiş olsun der acil şifalar dileriz” ifadeleri kullanıldı. CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da telefonla Yanal'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Sadi Kemal Yaşar / AMK