SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Spor Toto Süper Lig’de 10 Kasım Pazar günü Galatasaray ile yapacağı derbinin biletlerinin satışı sürüyor.

Büyük ilgi gören derbinin biletleri, sarı-lacivertli kulübün kongre üyeleri için bugün, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki Biletix gişesinden satılmaya başlandı. Her bir kulüp üyesine en fazla iki bilet satılıyor.

Sabah erken saatlerden itibaren gişe önünde toplanmalar başlarken, saat 10.00’dan itibaren gerçekleştirilen satışlarda bilet almaya gelenler için detaylı kimlik kontrolleri yapılıyor. Başkasının kartıyla bilet almaya çalışanlar konusunda da dikkatli davranılıyor. Polis ekiplerinin yanı sıra kulübün güvenlik birimleri bilet satışının yapıldığı gişenin çevresinde tedbirler aldı. Detaylı kontrol nedeniyle sıra oldukça yavaş ilerdiği için, sıradan ayrılanlar olduğu görüldü. Bilet satışı saat 17.00’ye kadar devam edecek. Bu arada, stadın altında bulunan bir diğer gişeden de engelli tribününe girecekler için biletler dağıtıldı. Derbi biletlerinin genel satışı 9 Kasım günü Biletix’in internet sitesi üzerinden yapılacak.

Yayınlanma Tarihi:14:12,