SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim için şok sözler!

Hıncal Uluç, gündemdeki konulara ilişkin yaptığı değerlendirmede Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'le ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Güncellenme: 10:27, 07/11/2013
Terim için şok sözler!

Hıncal Uluç’un Fatih Terim’le ilgili yorumu şöyle:

“Fatih Terim’in basın toplantısı bende büyük bir hayal kırıklığı uyandırdı. Bazılarının yazdığı gibi zamanlaması dolayısıyla değil.

Zamanlamasına bir itirazım yok ama Fatih Terim eğer cevap veriyorsa bana bir şey söylemeli… Bana hiçbir şey söylemedi! Fatih Terim’in söyledikleri içinde bilmediğim hiçbir şey yok. Senin bilmediğin var mı? Herhangi bir Galatasaraylının bilmediği var mı? Eskiler ‘malumu ilan-bilineni açıklamak’ derler; bilineni açıklamak açıklama değil…”

“Bazılarına hakkımı helal etmiyorum” derken bile isim kullanamamış. Kimse bileyim ben! Bana mı etmiyor acaba hakkını helal? Ünal Aysal ‘bazıları’ diye konuşmadı ki! Ünal Aysal “Fatih Terim” diye konuştu. Sen de ona cevap vermek için bu basın toplantısını yaptın; o zaman adını koy.”

“Ben Fatih Terim’in Ünal Aysal ile çalışmaya başladığından beri başına gelenleri açıklamasını bekliyordum. O neler talep etti, Ünal Aysal neler yaptı? Bülent Tulun’u Florya’dan niçin kovdu? Mesela… Laf ola torba dola!..”

“Sistem yanlış. Ne demek soruları yazılı almak!.. Böyle şey olur mu! Hoşuna giden sorulara cevap vereceksin, hoşuna gitmeyenlere vermeyeceksin! Sen birtakım şeyleri söylemek istiyorsan onları soruymuş gibi belki kendin yazıp koyacaksın. Orada sorulara cevap verdiğinde ‘Bu benim sorumdu’ diye ayağa kalkan biri yok. Niye böyle bir şüpheli durum yaratıyorsun ki?”

“DİLERİM GALATASARAY MAÇIN GELMEYE CESARET EDER”

“Evet; nihayet maça gelmişti. Dilerim Galatasaray maçına gelmeye de cesaret eder. Bu lafı açık açık söylüyorum. Sen milli takımın teknik direktörüysen Fener’in sahası, Galatasaray’ın sahası, Beşiktaş’ın sahası, Torku’nun sahası yok! Hepsine gideceksin.”

(Sabah)