SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Prosinecki’nin hedefi Beşiktaş

Süper Lig'de zor günler geçiren Kayserispor'un Hırvat teknik direktörü, Beşiktaş karşılaşmasını çıkış maçı olarak hedefliyor.

Güncellenme: 11:24, 07/11/2013
Prosinecki’nin hedefi Beşiktaş

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor’un teknik direktörü Robert Prosinecki, hafta sonu yapacakları Beşiktaş maçını kazanarak, çıkışa geçmek istediklerini söyledi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Prosinecki, ligde bulundukları konum nedeniyle üzgün olduklarını belirtti.

Medical Park Antalyaspor maçında takımının mücadelesini beğendiğini dile getiren Prosinecki, şöyle devam etti:

“Karşılaşmanın son dakikalarına kadar öndeydik ama dikkat kaybından beraberlik golünü yedik. Futbolcularım genel hatlarıyla iyi mücadele ortaya koydu. Sayısız gol pozisyonları bulduk. İyi bir yola girdik. Sakatların da düzelmesi ve takıma katılmasıyla takım moral buluyor. Uzun zamandır takımdan ayrı olan Bobo da aramıza katıldı. Bobo bizi daha yukarı çıkaracaktır, takıma olumlu etkisi olacaktır. Takımımın son dönemdeki performansından memnunum.”

Bu hafta Beşiktaş’ı konuk edeceklerini ifade eden Prosinecki, “Çok önem verdiğimiz bir maç. Beşiktaş maçını kazanarak, çıkışa geçmek istiyoruz. İyi bir şekilde hazırlanacağız. Üç puanı alarak içinde bulunduğumuz durumdan kurtulmayı arzu ediyoruz. Taraftarlarımızdan bu zorlu maçta tribünlerdeki yerlerini almalarını temenni ediyoruz” diye konuştu.