SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkanın hediyesi Adebayor!

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun devre arası için verdiği flaş transfer sözünün Tottenham’ın Togolu golcüsü Emmanuel Adebayor olduğu ortaya çıktı. Golcü oyuncu ocakta Trabzon forması giyecek.

Güncellenme: 09:14, 06/11/2013
Başkanın hediyesi Adebayor!

SEZONA Malouda ve Bosingwa gibi iki flaş transferle giren Trabzon hız keseceğe benzemiyor. Mustafa Reşit Akçay ile yaptığı görüşmede takımın yarıştan kopmaması halinde önemli takviye yapacaklarını ifade eden başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, bir dünya yıldızını daha şehre getirmeye hazırlanıyor. Forvette Henrique'nin yalnız kalmasından dolayı bir golcü isteyen teknik heyet, devre arasında Emmanuel Adebayor'a kavuşabilir. Başkan  İbrahim Hacıosmanoğlu, takımın Avrupa ve ligde yarışın içinde kalması halinde  Tottenham'da mutsuz olan Togolu yıldıza imza attıracak.

Böyle giderse…

GEÇEN sezon devreye başka takımların da girmesinden dolayı uçağın kapısından dönen Adebayor, bu kez imzaya çok yakın. Forma giyebileceği bir yerde ter dökmek isteyen Togolu, Trabzon'un Avrupa'da mücadele etmesini de göz önüne alarak “Gelirim” mesajını verdi. Bunun üzerine ön anlaşma imzalayan başkan Hacıosmanoğlu, takımın gidişatına  göre ocakta ciddi bir maddi külfetin altına girerek Adebayor'u getirecek.

Yayınlanma Tarihi:09:12,