SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bülent Tulun’un taraftar korkusu

Florya’da ve takımla ilgili herhangi bir görev verilmeyen G.Saray Sportif Direktörü Bülent Tulun, Kopenhag’da takım aracını kullanmadı.

Güncellenme: 17:45, 05/11/2013
Bülent Tulun’un taraftar korkusu

Tepkiden çekindi, arka kapıdan tek başına gitti. Galatasaray kafilesi ile Kopenhag'a gelen sportif koordinatör Bülent Tulun, havalimanında izdihama neden olan Galatasaray taraftarından çekinerek alanı arka kapıdan terk etti. Bütün yöneticiler ve futbolcuların aksine Tulun, aylardır kendisini istifaya davet eden taraftarın arasından geçmedi. Başkan Ünal Aysal'ın, geçen hafta İzmir'de takım otobüsüne binmesini eleştirdiği Bülent Tulun'un, Akhisar sonrasındaki ilk deplasmanda havalimanından özel bir araçla ayrıldı.

G.SARAY YÖNETİMİNİN İLGİSİ BÜYÜK

Öte yandan Galatasaray yönetimi, Kopenhag mücadelesine yoğun ilgi gösterdi. Takıma destek olma adına sarı kırmızılı kafile ile birlikte İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, yöneticiler Adnan Nas, Ebru Köksal, Mehmet Cibara, Necati Demirkol, Mehmet İpekdokuyan ve gazeteci Ali Kırca da kafilede yer aldı. Başkan Ünal Aysal da bugün özel uçağı ile Danimarka'ya gidecek. Bu arada Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo'nun eşi Roberta da maçı takip etmek üzere Kopenhag'a gitti. (Hürriyet)

Yayınlanma Tarihi:11:15,