SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bomba iddia!

Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Muslera'nın sezon sonunda sarı-kırmızılı takımdan ayrılmayı düşünmeye erken başladığı iddia edildi. Muslera'nın rotasının İngiltere olduğu ve bu sene bu hayalini kesinlikle yerine getirmek istediği Uruguay basını tarafından belirtildi.

Güncellenme: 13:11, 05/11/2013
Bomba iddia!

Uruguay basını Muslera’nın Galatasaray forması altında üçüncü sezonu girdiğini hatırlatarak milli kaleci için artık havadeğişimi vaktinin geldiğine işaret etti. Muslera’nın çocukluk aşkı olarak nitelediği Premier ligde oynama hayalini bu sezon sonunda hayata geçireceği uyarısı yapan Fıchajes sitesi, Galatasaraylı file bekçisinin bu sezon transfer görüşmelerine erken başladığını idda etti.

Muslera’nın Türkiye’de Galatasaray’da mutluyum demesine rağmen İngiliz basınına ise iyi bir teklif gelirse beni satabilirler açıklaması yaptığını vurgulayan spor sitesi bu ayrılmaya Galatasaraylı yönetiminde karşı çıkmayacağını vurguladı. Uruguay basını ise,Galatasaray başkanı Ünal Aysal’ın Muslera’nın satışından iyi bir gelir elde etmeyi düşündüğünü konunun milli futbolcunun gösterdiği performans çok ne kadar paraya satılabileceği durumuna geldiğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi:13:09,