SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tribünler Terim’e cevabı verdi

Fatih Terim elini kalbine götürüp taraftara seslenmişti. 417’de Kapalı ruhunu yaşatan taraftarlar “Helal olsun” pankartları asarak İmparatoru unutmadı

Güncellenme: 08:02, 02/11/2013
Tribünler Terim’e cevabı verdi

G.Saraylılar’ın Fatih Terim aşkı bitmiyor… Yönetimle yaşadığı tatsız ayrılığın ardından sarı-kırmızılı takımdan kopan İmparator önceki gün düzenlediği basın toplantısında tüm konulara açıklık getirmişti. Unutulmaz teknik adam toplantının sonunda ise elini Metin Oktay gibi kalbine götürmüş ve “Fatih Terim'i İmparator diye bağrına basan, iyi kötü günde yanımda olan muhteşem Galatasaray taraftarı ben ne sizden ne de Galatasaray'dan ayrıldım. Ne sizi ne Galatasaray'ı bıraktım. Bırakmam. 40 yıl içinde ne hakkım varsa hepsini Galatasaray taraftarı ve Galatasaraylılara helal ediyorum. Siz de hakkınızı helal edin”ifadelerini kullanmıştı.

Tezahürat yapıldı

Sarı-kırmızılı taraftarlar dün bu çağrıya kayıtsız kalmadı. Doğu Üst 417'de konuşlanan ve Ali Sami Yen'deki Kapalı ruhuna sahip çıkan taraftarlar tribüne “Helal Olsun” pankartı astı. Maç öncesi de tezahürat yapıldı.