SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Acun savaşı

Mehmet Ali Aydınlar, “Aziz Yıldırım’a iyilik yapıyoruz, onun sağlığı ve ailesi için bırakması iyi olacak. % 20 fazla oyla ben kazanacağım” dedi. Bu arada Aydınlar Davut Dişli ve Acun Ilıcalı’yı listeye almak için harekete geçti.

Güncellenme: 15:19, 01/11/2013
Fenerbahçe’de Acun savaşı

Fenerbahçe başkanlık yarışında güçlü listenin önemini çok iyi bilen adaylardan Mehmet Ali Aydınlar iki isim üzerinde yoğunlaştı. Ekibini büyük oranda belirleyen ve “TÜSİAD” gibi liste oluşturduğunu belirten Aydınlar'ın son gözdeleri Davut Dişli ile Acun Ilıcalı.

Aydınlar, dün gazetecilerle yaptığı sohbette şunları söyledi: Aziz Yıldırım'a iyilik yapıyoruz. Biraz ailesine zaman ayırması gerekiyor. Sağlığı için de iyi olacak. Kulüp çalışanları rahat olsun. Ben göreve gelince herkesi kovacağım söyleniyor. Öyle bir şey yapmam söz konusu değil. Seçimde yüzde 20 veya yüzde 30 fazla ben başkan olacağım. Ben beyfendi adamım şayet tepki olursa, bana eksi olarak yazılmaz kime yazılacağı belli. İddialıyim. Çünkü her geçen gün, desteğin çığ gibi büyüdüğünü görüyorum.”

AYDINLAR’IN LİSTESİ

Şadan Kalkavan Selim Soydan M.Nazif Günal Hamdi Akın Orhan Yıldırım Necdet Ersoy Faik İçmeli Dursun Ekşioğlu H.Bilal Kutlualp Talat Yılmaz Metin Şen (Görüşüyor) Davut Dişli (Teklif yaptı) Acun Ilıcalı (Teklif yaptı)

Yayınlanma Tarihi:14:51,