SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan ayrılış süreci ile ilgili bugün saat 14.00’te bir basın toplantısı düzenleyecek olan A Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim, basın toplantısının hemen ardından Sinan Erdem Spor Salonu’nun yolunu tutacak.

Saat 16.30’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşecek toplu tesis açılışı ve amatör kulüplere malzeme yardımı töreni için Sinan Erdem Spor Salonu’nda yerini alacak olan Terim, burada Galatasaray’ın yeni hocası Roberto Mancini ile bir araya  gelecek.

Geniş bir katılımla gerçekleşmesi beklenen açılış törenine spor camiasından birçok önemli ismin katılımı beklenirken, Roberto Mancini, sarı-kırmızılıların başına geçmesinin ardından Fatih Terim ile ilk kez bir ortamda yan yana gelmiş olacak.

Galatasaray’ın Fildişili yıldızı Drogba’nın da katılacağı Sinan Erdem’deki törende F.Bahçe teknik direktörü Ersun Yanal ve Moussa Sow’un da yerini alması bekleniyor.

İtalyan teknik adam Roberto Mancini, Fatih Terim’in Fiorentina’dan istifa etmesinin ardından Mor Menekşeler’in başına geçen teknik direktör olmuştu.

Yayınlanma Tarihi:20:38,