SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erdoğan, Portekizlileri bombaladı!

Beşiktaş’ta Almeida ve Fernandes’nin kendilerine önerilen yeni sözleşme teklifini çok daha yüksek ücretler talep ederek reddetmeleri camiada tepki oluşturdu.

Güncellenme: 16:07, 30/10/2013
Erdoğan, Portekizlileri bombaladı!

Beşiktaş Eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, Radyospor’a Manuel Fernandes ve Hugo Almeida hakkında çok ağır sözler söyledi.

Erdoğan, yaptığı açıklamalarda, “Taraftarlar bana kızacaklar; Fernandes'ten bekledikleri bir şey vardır. Fernandes kendisine profesyonel birisidir. Geldiği sene Beşiktaş'ı beşinci yapmış; ertesi sene barlarda, pavyonlarda geçirmiştir.

Sonrasında 1 maç iyi oynamış, 3 maç kötü oynamış ve geçen sezon takımımızın kaçırdığı 3 maça mâl olmuştur. Fernandes ve Almeida gibi oyuncuların kulüpten temizlenmesi gerekiyor. Bunlar kendilerine oynayan; paraya ceplerine koydukları zaman oynamayan, parayı almadıkları zaman da oynamayan. Nevi şahsına mahsus, kendilerine profesyonel olan kişilerdir. Bunlardan kulübe fayda gelmez. Burada genç yetenekleri keşfederek, altyapıyı güçlendirmek gerekir. İyi sporcular yetiştirmek gerekir” ifadelerini kullandı.

‘TAK SEPETİ KOLUNA FERNANDES YOLUNA DEMEK GEREKİR’

Levent Erdoğan, “Biz kendi altyapımızdan yetiştirdiğimiz futbolcularla şampiyon olduk. Almeida ve Fernandes, teknik direktörü, yönetimi, başkanı sallamıyor. İstedikleri zaman oynuyorlar. Pasif direniş yapıyorlar. Bir an önce ‘tak sepeti koluna, Fernandes yoluna' demek gerekiyor. Taraftarlar beni bağışlasın” dedi.

Yayınlanma Tarihi:15:41,