SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’yu kızdıracak açıklama!

FIFA Başkanı Joseph Blatter'den Ronaldo hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Bu sözler üzerine ise Real Madrid'den ise flaş bir başvuru geldi.

Güncellenme: 15:09, 29/10/2013
Ronaldo’yu kızdıracak açıklama!

FIFA Başkanı Joseph Blatter “Oxford Union Society'de” öğrencilerle katıldığı bir programda Ronaldo ile Messi'nin karşılaştırmasını yaptı ve “En iyi Messi” dedi.

Joseph Blatter Ronaldo ile ilgili ironik sözler ederek yıldız futbolcuyu ve Real Madrid'i çok kızdıracak açıklamalar yaptı. FIFA başkanının Oxford öğrencileri önünde yıldız futbolcu ile ilgili alaya varan sözler etmesine hem Real Madrid kulübünden hem de Portekizli yıldızdan tepki gelmesi bekleniyor.

FIFA Başkanı programda Messi'den övgüyle bahsederken, “Messi çok iyi bir çocuk, her annenin evde kalmasını istediği bir evlat, çok hızlı,futbol oynarken sanki dans eder gibi görüntü veriyor, diğerine baktığımızda (Ronaldo'yu kastederek) ise sahaya bir komutan imasıyla çıkıyor, yavaş konuşuyor, talimatlar veriyor, hatta bir askeri taklit ettiğini söyleyebilirim” dedi.

FIFA başkanı, Ronaldo'nun görünüşü ile de açıklamalar yaparak, biri diğerinden daha fazla kuaföre para harcıyor diyebilirim ancak hangisinin daha iyi olduğu konusunda Altın Top'u verecek olanlar karar verecek ancak bana kalırsa Messi Ronaldo'dan daha iyi sözlerini etti.

Bu sözler üzerine Real Madrid kulübünden flaş bir atak geldi. Real Madrid, FIFA’ya başvurup Blatter’in Ronaldo’dan özür dilemesini istedi.

Yayınlanma Tarihi:13:18,