SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bölgesel Amatör Lig’de mücadelede eden Vefaspor’da teknik direktör Şenol Aydemir’in görevine son verilirken, yeşil-beyazlı kulübün internet sitesinden konu ile ilgili yapılan açıklama daha önce eşine rastlanır cinsten değildi.

Kulüp başkanının soyunma odasında Şenol Aydemir’e yaptığı konuşma harfiyen Vefaspor’un resmi internet sitesinde yer alırken, yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

VEFA SPORUMUZDA DİKİLİTAŞ MAÇI SONRASI ÖNEMLİ GELİŞMELER YAŞANDI. BERABERE BİTEN MAÇIN ARDINDAN SOYUNMA ODASINA İNEN BAŞKANIMIZ MESUT GÜLBARAN VE YÖNETİCİLER FUTBOLCULARLA VE ŞENOL DEMİR HOCAMIZLA BİR KONUŞMA GERÇEKLEŞTİRDİ.

BAŞKANIMIZ , YAPILAN KONUŞMADA VEFA'YA BİR KAN DEĞİŞİKLİĞİ GEREKTİĞİNİ BELİRTEREK ŞENOL DEMİR HOCAMIZLA YOLLARI AYIRMA KARARI ALDIKLARINI SÖYLEDİ.

AYRICA BAŞKANIMIZ HOCAYA SİTEMKAR EDEREK” YEDİ YÜZ MİLYARLIK TAKIM KURDURDUN BİZE , SENİN HİÇBİR İŞİNE KARIŞMADIK, İSTEDİĞİN BÜTÜN OYUNCULARI ALDIK AMA OYNANAN OYUN VE ALINAN SKORLAR HARCANAN PARALARLA HİÇ DOĞRU ORANTILI DEĞİL, TAKIM TOP OYNAMIYOR , MAÇTA GOL POZİSYONUMUZ YOK , 10 KİŞİLİK TAKIMI YENEMİYORUZ. BİZ HANGİ TAKIMI YENECEĞİZ ,TAKIM İLERİSİ İÇİN BANA HİÇ UMUT VERMİYOR, BİZLER BU PARALARI CEBİMİZDEN VERİYORUZ . HİÇBİR YERDEN DESTEK ALMIYORUZ . SEN BUNLARI BİLDİĞİN HALDE BİZLERE BU KADAR PARA HARCATTIN . BİR BAŞARI OLSA HELAL HOŞ OLSUN AMA O DA YOK. BUNLARIN BÜTÜN SORUMLUSU SENSİN,TAKIM KAMP İSTEDİ BİZ DE BÜYÜK FEDAKARLIK YAPARAK BEŞ YILDIZLI OTELDE KAMP YAPTIRDIK. SONUÇ BU MU OLMALIYDI.SANA OLAN HAKLARIMI HELAL ETMİYORUM BUNU BÖYLE BİLESİN.” DİYEREK SÖZLERİNİ BİTİRDİ.

Yayınlanma Tarihi:21:39,