SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yaz transferinin başından beri adı siyah-beyazlılar ile anılan Brezilyalı futbolcu, Ocak'ta ‘Kartal' olabilir. Çebi “Ronaldinho ile ilgili görüşmeleri bizzat ben yürütüyorum. Sponsor görüşmeleri sürüyor” dedi.

Kartal'ın Ronaldinho aşkı bitmiyor… Transfer ile ilgili yakından ilgilenen üyeler, Ronaldinho ile görüşmeleri sürdüren ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'ye gördükleri her yerde gelişmeleri sordu. Beşiktaş'ın ikinci başkanı da tek tek soruları yanıtladı. Çebi “Ronaldinho ile bizzat ilgilendiğim için açıklamalar yapmak istiyorum. Ronaldinho transferinde gelişmeler gayet iyi gidiyor. Onun gibi bir ismi transfer etmek kolay değil. Dolayısıyla sponsorluk görüşmeleri de bir yandan devam ediyor. Ronaldinho gelirse sadece mevcut takıma güç katmayacak aynı zamanda gençlere de önemli bir örnek olacaktır” ifadelerini kullandı.

DEMİRÖREN BİZİ OYALIYOR

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş ile helalleşmek istediğini söyleyen ve alacağı rakamı bağışlayacağını ifade eden Yıldırım Demirören'in artık bir karar vermesi gerektiğini söyledi. Çebi “Alacağını bağışlayacaksa bilelim yoksa da borcumuzu bilelim” dedi.

Yayınlanma Tarihi:07:50,