SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’a ‘Özer’ yıldız!

Yerli kadrosunu güçlendirmek isteyen bordo-mavililer, tecrübeli oyununun peşine düştü. Kasımpaşa ile yolları ayrılan Özer de Trabzon kökenli olduğu için teklife sıcak bakıyor.

Güncellenme: 09:08, 27/10/2013
Trabzonspor’a ‘Özer’ yıldız!

TRABZOSPOR ile Özer Hurmacı'nın yolları sonunda birleşiyor… Karadeniz Fırtınası'nın  geçtiğimiz transfer dönemlerinde de kadrosuna katmak istediği Özer Hurmacı önceki gün disiplinsiz davranışları nedeniyle Kasımpaşa'dan gönderilmişti. Trabzonspor boşa çıkan  oyuncu için hemen devreye girdi ve tecrübeli futbolcuyla temasa geçti. Kariyerinin en verimli döneminde yeniden büyük bir takımda forma giymek isteyen Özer Hurmacı da   Trabzonspor'un bu ilgisine sıcak yaklaşıyor. Fırtına'nın orta saha rotasyonuna büyük canlılık getirecek olan Özer Hurmacı ile kısa sürede anlaşılması bekleniyor. Özer devre arasından itibaren bordo-mavili formayı giyecek.

‘İstanbul'u istemişti'

BORDO-MAVİLİLER daha önce de Özer Hurmacı'yı transfer etmeyi arzulamıştı. Ancak  başarılı oyuncu İstanbul'dan kopmak istemediği için Kasımpaşa'yı tercih etmişti. Trabzon  kökenli olan futbolcu artık fikrini değiştirdi ve Fırtına için görev almayı kabul etti.  Trabzonspor cephesi de tekniği ve tecrübesiyle Özer Hurmacı'dan önemli katkı bekliyor.

Lemi Çelik’in yeğeni!

ÖZER Hurmacı, Trabzonspor camiasından çok önemli bir ismin akrabası. Yıllarca bordo- mavili formayı taşıyan Lemi Çelik, Özer Hurmacı'nın dayısı. Tecrübeli oyuncunun  Trabzonspor'a transferinde dayısı da önemli rol oynuyor.