SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Biz takımın en önde gelenleriyiz. Hocamıza saygımızı en yüksek seviyeye çekelim. Bu ortam bozulmasın. Sorun olursa aile içinde çözelim. Emenike'nin golündeki sevinç bence zaferin habercisi.”

Dün F.Bahçe'de birlik beraberlik günüydü. Futbolcular idman saatinden önce gelerek, ufak bir toplantı yaptılar. Önce teknik direktör Ersun Yanal ile kaptan Emre Belözoğlu, son günlerde gelişen gündem maddeleriyle ilgili görüştü. Ardından Emre, diğer kaptanlar Volkan ile Gökhan Gönül'ü ve tecrübeli isim Dirk Kuyt'ı da yanına alarak özel bir görüşme yaptı. Belözoğlu, burada şu ifadeleri kullandı:

“Çok iyi bir ortam yakaladık. İyi bir arkadaşlığımız var. Birbirimize, hocalarımıza karşı saygımızı, sevgimizi en üst düzeye çıkaralım. Bu birlikteliğimize zarar verebilecek her türlü davranıştan kaçınalım. Biz kaptanlardan başlamak üzere, tecrübeli oyuncu arkadaşlarımızdan, en gencimize kadar hepimiz ekstra dikkat gösterelim. Biz herkesin öncüsüyüz ve örnek kişileriz.

Sezon içinde yaşayabileceğimiz her türlü sorunu aile içinde konuşarak çözelim. Bunu yapabilecek olgunlukta bir ortamımız var. Son goldeki sevincimizde çıkan tablo bunun en güzel kanıtı. Hiçbir olayın başarımızın önüne geçmesine izin vermeyelim. Hep birlikte şampiyonluğa yürüyoruz. Bu sene o kupa bizim.”

İrfan YİRMİBEŞ/AMK

Yayınlanma Tarihi:07:57,