SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şimşek Horozu canlandırdı

Kurtarıcı olarak geldiği takımda kısa sürede başarılı sonuçlar elde eden Yusuf Şimşek, şehirde futbol heyecanının yeniden başlamasını sağladı

Güncellenme: 08:10, 23/10/2013
Şimşek Horozu canlandırdı

Denizlispor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Mersin İdman Yurdu galibiyetinin çok anlamlı olduğunu ancak takımın henüz istediği seviyeye çıkmadığını söyledi. İki maçta 4 puan toplayan ekibinin öncelikli hedefinin üst sıralara tırmanmak olduğuna dikkat çeken Şimşek, “Şampiyonluk konuşmak için çok erken. Şu anda sıkıntılı günler geçiren takımın nefes alması için mücadele ediyoruz. Mersin karşısında iyi oynadık ve haklı bir galibiyet elde ettik” dedi.

GALİBİYET YÖNETİME

Kongrenin yapıldığı gün alınan galibiyetle yeni yönetime “Hoşgeldin” dediklerine işaret eden Şimşek, Orduspor maçının hazırlıklarına hemen başlayacaklarını söyledi. Denizli'de futbol heyecanının yeniden başladığını vurgulayan genç teknik adam, “Saha ve seyircimiz önünde güçlü bir rakiple karşılaşacağız. Hedefimiz bütünleşerek 3 puana ulaşmak. Denizlispor'u layık olduğu yere taşıyacağımıza takım olarak inancımız tamdır” dedi.

Can ÜSTEL/AMK