SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Kafalarını kuma gömdüler’

İbrahim Hacıosmanoğlu: “Kendi statlarına gelen misafir takım başkanı ve yöneticilerine yapılanlar sonrası kafalarını kuma gömmeleri manidardır. Biz onları en iyi şekilde ağırlayacağız.”

Güncellenme: 08:00, 23/10/2013
‘Kafalarını kuma gömdüler’

Trabzon Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kulübün ekim ayı dergisine önemli açıklamalarda bulundu. Kadıköy'de oynanan olaylı derbiyi unutmayan ve F.Bahçe'ye de göndermelerde bulunan Hacıosman şu ifadeleri kullandı: “Lige kötü başlandık. Ama zamana ihtiyacımız olduğu söylemleri, ilerleyen haftalarda daha dikkatli ve özenli çalışarak bizlerin haklılığını ortaya çıkarttı. Her geçen hafta hem Türkiye hem de Avrupa'da sert esen bordo-mavi fırtınanın taraftarlarına her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacı var. Alın terimizle

Bu ay içinde yine birbirinden zorlu maçlara çıkacağız ve futbolun saha içinde mücadele edilen bir oyun olduğunu unutmadan, her ne pahasına olursa olsun kazanmaya odaklı değil, alın terimizin ıslattığı forma ile kazanmaya çalışacağız. Kendi statlarına gelen misafir takım başkan ve yöneticilerine yapılanlar sonrası kafalarını kuma gömmeleri de çok manidardır. Yaşananların ardından kin ve nefret tohumu ekmeye çalışanlara en güzel yanıtı, şehrimizde oynanacak maçta vereceğiz.”