SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın başarılı file bekçisi Tolga Zengin, Çaykur Rizespor karşılaşmasının ardından açıklamada bulundu.

Zengin, maçta istedikleri pozisyonları yakaladıklarını ancak kazanamamaktan dolayı, en çok da kazanıp galibiyeti başkanlarına armağan edemedikleri için üzgün olduklarını belirtti.

İşte Tolga Zengin’in açıklamaları:

“ÇOK POZİSYON VERMEDİK ANCAK…”

“Bölge bölge olarak değil takım olarak değerlendirmemiz lazım. Arkadaşlarım elinden geleni yaptı. Çok pozisyon vermedik ancak girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik, canları sağolsun. Oyunu çok geniş alanlarda oynadık. Sahaya iyi yayıldık ancak golü bulamadık. Üzgünüz, yapacak bir şey yok.”

“BAŞKANIMIZA ARMAĞAN ETMEK İSTEDİK”

“Bu bir maçlık bir şey değil, gol atıyorsan da takım halindedir, kurtarıyorsan da takım halindedir. Bu pozisyonları yakalayıp da 1 puanla sahadan ayrılmak insanı üzüyor. Hepsi pırlanta gibi çocuklar. Bu galibiyeti başkanımıza armağan etmek istiyorduk ancak olmadı, ben en çok ona üzüldüm.”

“MAÇ DAHA UFAK BİR STATTA OYNANSAYDI…”

“Seyircisiz maç oynanması tabii ki dezavantaj oluyor. Daha ufak bir statta oynansaydı bu taraftar daha iyi gözükecekti. Dediğim gibi üzgünüz, bundan sonraki maçlara diliyorum ki daha iyi çıkarız ve bu çıktığımız yolda daha iyi duruma yeniden döneriz. Maç bitince herkesin çekilip dinlenmesi gerekiyor. Biz konuşarak her şeyi çözecek kapasitedeyiz. Yeter ki kazanmak isteyelim…”