SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik direktör Ersun Yanal, sabah antrenmanı sonrası Caner Erkin ile bir araya geldi ve tecrübeli futbolcuya sert uyarılarda bulundu. Rakibine yaptığı sert hareket sonrasında kendisini uyaran kenar yönetimiyle bile tartışan milli futbolcunun bu tavrına çok sinirlenen Yanal, ikinci yarıyı bile beklemeden oyundan aldığı milli futbolcuya “Takım ruhunu kimsenin bozmasına izin vermem. Kimse vazgeçilmez değil. Sahada rakibe ve hocana yaptığın hareket affedilir değil. Takımı eksik bırakabilirdin” uyarısı yaptı.

CANER ÖZÜR DİLEDİ

Caner Erkin'in de, 16 yaşından beri takımlarında görev aldığı ve çok sevdiği Yanal'ın bu cümlelerinin ardından hocasına garanti verdi. O sırada tartıştığı idari menajer Hasan Çetinkaya ile yardımcı antrenör Volkan Kazak'tan ise özür diledi genç futbolcu.

20 BİN EURO CEZA VERİLECEK

Caner Erkin'in hatasını anlaması, bunu hiç uzatmayıp Emenike'nin gol sevincinde en önlerde olması bile onu cezadan kurtarmayacak. Kenarda oturan herkese, hatta saha içinde kaptan Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'e bile ‘gider' yapan Caner'e, yönetim tarafından 20 bin euro ceza kesilecek.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR AMA PATRON YANAL

Caner’i kenar yönetimiyle tartışmasının ardından hemen oyundan alan Ersun Yanal, bu hareketiyle de tüm oyunculara mesaj verdi. Son haftaların en formda ismi milli futbolcuyu ilk yarının bitmesine 2 dakika kalmasına rağmen oyundan alan Yanal, takıma da ‘Bu takımın patronu benim' imajını sağladı.

İSTERSE GİDER AMA…

Bilindiği gibi Caner şu an çok gözde bir futbolcu ve sezon sonu da sözleşmesi bitiyor. İstese bu hareketin ardından takımdan ayrılıp istediği kulüple anlaşır ama teknik direktör Ersun Yanal bunu umursamadı ve gerekeni anında yaptı.