SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında 25 Ekim Cuma günü Gaziantepspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Futbolcular, Fenerbahçe Can Bartu Tesislerinde teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde ilk 30 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenmana salonda kuvvet çalışarak başladı. Sahadaki antrenmanda bir grup futbolcu ayak tenisi oynarken diğer grup ise pas ve pres çalışması yaptı.

Pas çalışmasında sağ ayak bileğine darbe alan Alper Potuk’un antrenmanı tedbir amaçlı yarıda bıraktığı belirtildi.

MEHMET, HASAN ALİ VE ALVES TAKIMLA ÇALIŞTI

Fenerbahçe’de bir süredir sakatlığı bulunan Poretkizli futbolcu Bruno Alves’in iyileştiği ve antrenmanın tamamında takımla çalıştığı ifade edildi.

Sarı-lacivertlilerde dün yapılan antrenmana gribal enfeksiyon geçirdiği için çıkamayan Mehmet Topal ile Hasan Ali Kıldırım’ın da antrenmanda yer aldığı kaydedildi.

Gribal rahatsızlığı devam eden Volkan Demirel ile sakatlıkları süren Emre Belözoğlu, Gökhan Gönül ve Meireles’in ise takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştıkları bildirildi.

Özel işleri nedeniyle Ersun Yanal’dan izin alarak antrenmana çıkmayan Kuyt’ın ise akşam saatlerinde özel program dahilinde antrenman yapacağı ifade edildi.

YANAL’A KİTAP HEDİYE EDİLDİ

Öte yandan tecrübeli fotomuhabirlerinden Süleyman Arat, mesleki deneyimlerini yazdığı “Yokuş Yukarı” adlı kitabını teknik direktör Yanal’a hediye etti. Yanal ise, kitabı merak ettiğini belirterek Arat’a teşekkür etti.

Sarı-lacivertliler, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını yarın Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Yayınlanma Tarihi:14:14,