SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray’a 2-1 yenilen Kardemir Karabükspor’da teknik direktör Tolunay Kafkas, iyi oyunlarını sonuca yansıtamadıklarını söyledi.

Türk Telekom Arena’daki maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalar yapan Kafkas, karşılaşmanın büyük bir bölümünde kontrolü ellerinde tuttuklarını dile getirerek, “Oyunun içinde hem hücumda hem de savunmada istediklerimizi yaptık. Gol fırsatları da bulduk. 10 kişi kalmamıza rağmen oyuncularımız elinden gelen mücadeleyi verdi ve söylediklerimizi harfiyen yerine getirdiler. Artık iyi oynayıp da kaybetmekten yorulduk. Bu bir takım için iyi bir şey değil” diye konuştu.

Kafkas, Galatasaray’ı galibiyetinden dolayı tebrik ettiğini ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde hafta içinde yapacağı karşılaşmada başarılar dilediğini ifade etti.

Maçın sonunda hakemlere gösterdiği tepkinin sorulması üzerine Lualua, “Gerçekten çok kötülerdi, o yüzden bir tepki ortaya koydum. Hakem maçta biraz taraflı bir yönetim ortaya koydu. Adil bir yönetim göstermeleri gerekiyordu. Bu nedenle tepki gösterdim” şeklinde konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:23:39,